PONIEDZIAŁEK
WTOREK
16:00 - 16:45
19:15 - 20:15
Hala sportowa
ul. Mickiewicza 51
ŚRODA
18:30 - 19:30
Police
ul. Piaskowa 99

19:15 - 20:15
Hala sportowa
ul. Mickiewicza 51
CZWARTEK
19:15 - 20:15
Hala sportowa
ul. Mickiewicza 51
PIĄTEK
16:30 – 17:15
SP 51
ul. Jodłowa 21

18:00 - 19:00
PSP w Mierzynie
ul. Kolorowa 27

19:15 - 20:15
Hala sportowa
ul. Mickiewicza 51
SOBOTA
10:30 - 11:30
PSP w Mierzynie
ul. Kolorowa 27

14:00 - 14:45
14:50 - 15:35
15:40 - 16:25
16:30 - 17:15
17:20 - 18:05
18:10 - 18:55
Hala sportowa
ul. Mickiewicza 51
NIEDZIELA
9:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:15 - 12:00
12:05 - 12:50
12:55 - 13:40
13:45 - 14:30
14:35 - 15:20
15:25 - 16:10
Hala sportowa
ul. Mickiewicza 51

12:30 - 13:30
Hala sportowa SP 55
ul. Orawska 1

Zajęcia grupowe

Treningi grupowe to systematyczne spotkania w stałym gronie na określonym poziomie zaawansowania. Jeździmy przez cały rok, na dworze i w halach gimnastycznych.

Poziomy na jakich szkolimy:
2 PROGRAMY NAUCZANIA
NAZWA PROGRAMU
umowa
cykl zajęć
czas zajęć
udogodnienia
terminy zajęć
ROLKOWO PRO
semestr
16 treningów
45 minut
1 grupa na salę
tylko weekendy
NAUCZANIE KLASYCZNE
semestr
16 treningów
60 minut
kilka grup równolegle
zajęcia cały tydzień


ROLKOWO PRO:


PODSTAWY


POZIOM
ZEROWY - ŁATWY
WIEK
MŁODZIEŻ - DOROŚLI
• Program nauczania w formie ćwiczeń ukierunkowanych na zdobycie wszystkich praktycznych umiejętności swobodnego poruszania się na rolkach do przodu i do tyłu, hamowania, zakręcania oraz podstawowych trików i manewrów. Na treningach poprzez szeroki wachlarz ćwiczeń zapanujesz nad prędkością tak aby wydajnie przyspieszać i efektywnie hamować. Zyskasz płynność i komfort jazdy dzięki odpowiednio wypracowanej postawie ciała. Poznasz zasady, które odróżniają amatora od profesjonalisty i wcielisz je w życie z naszą pomocą. Jeśli chcesz opanować jazdę na rolkach płynnie, bezpiecznie i zyskać solidne postawy to ten program jest dla Ciebie.

STYL DYNAMIC


POZIOM
ŚREDNI - TRUDNY
WIEK
MŁODZIEŻ - DOROŚLI
• Program nauczania w formie ćwiczeń ukierunkowanych na rozwój zdolności swobodnego poruszania się w warunkach miejskich, naszpikowanych przeszkodami w postaci murków, schodów, barierek, trawników i krawężników. Podczas zajęć na hali wzmocnisz ciało, poprawisz szybkość reakcji, opanujesz sztukę amortyzacji i dopracujesz do perfekcji jazdę tyłem oraz wszelkiego rodzaju skoki i dynamiczne hamowania. Zdolność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki poprzez stosowanie odpowiednich technik wcześniej wyćwiczonych na treningach pozwoli Ci poczuć się jak bohater z komiksów Marvela.

STYL COMBO


POZIOM
ŚREDNI - TRUDNY
WIEK
MŁODZIEŻ - DOROŚLI
• Program ukierunkowany na nauczanie, doskonalenie oraz łączenie efektownych ruchów w spektakularne kombinacje możliwe do wykonania w trakcie jazdy czyli tzw. combo. Podczas treningów skupimy się głównie na precyzji oraz płynności w jeździe na rolkach. Ważnym elementem treningów są ćwiczenia slalomu z pachołkami na obie strony ciała a także precyzja w piruetach, jeździe tyłem oraz na palcach i piętach. Połączenie umiejętności z zakresu jazdy figurowej oraz slalomu pozwoli Ci zyskać grację, płynność i precyzję. Trenując systematycznie rozwiniesz swój wachlarz umiejętności stając się wirtuozem jazdy na rolkach.NAUCZANIE KLASYCZNE:

GRUPY DZIECI:

PRZEDSZKOLAKI I ROLKI
• Dzieci w wieku 4-7 lat, które zaczynają swoją przygodę z rolkami.
Wymagany poziom umiejętności – zero


DZIECI GRUPA POCZĄTKUJĄCA
• Dzieci w wieku 8-13 lat, które poruszają się do przodu, ale mają trudności z hamowanie, zakręcaniem.
Wymagany poziom umiejętności – Dziecko porusza się samodzielnie do przodu, potrafi samodzielnie wstać, usiąść, nie wywraca się podczas jazdy do przodu.


DZIECI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA
• Dzieci w wieku 8–15 lat, które mają opanowaną jazdę do przodu, jazdę do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, potrafią zrobić podstawowe tricki slalomowe (cross, snake, fish)
Wymagany poziom umiejętności – Dziecko samodzielnie hamuje, potrafi jeździć tyłem, potrafi skakać podczas jazdy, zna podstawowe tricki slalomowe, zakręca.


DZIECI GRUPA ZAAWANSOWANA
• Dzieci w wieku 8-15 lat, które potrafią jeździć do przodu oraz tyłu, bez problemu zmieniają kierunek jazdy, samodzielnie zakręcają, mają opanowaną technikę zakręcania przekładanką, potrafią zrobić podstawowe oraz średnio-zaawansowane tricki slalomowe (cross, fish, crazy, mabrouk)
Wymagany poziom umiejętności: Dziecko bardzo pewnie jeździ na rolkach, potrafi zmieniać kierunek jazdy, potrafi wykonać przekładankę zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, hamuje bez problemu przodem i tyłem.


DZIECI SLALOM
• Dzieci w wieku 8-15 lat, chcące nauczyć się tricków slalomowych, które lubią jazdę na kubeczkach.
Wymagany poziom umiejętności: Dziecko potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.


GRUPY DOROSŁYCH:

DOROŚLI GRUPA POCZĄTKUJĄCA
• Osoby dorosłe (16+), stojące samodzielnie na rolkach, poruszające się do przodu, ale mające trudności z hamowaniem i skręcaniem.
Wymagany poziom umiejętności: Dorosły samodzielnie porusza się do przodu, wstaje i siada bez pomocy, potrafi stabilnie stać na rolkach.


DOROŚLI GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA
• Osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu oraz do tyłu, przynajmniej jeden ze sposobów hamowania, skręcanie, skoki i podstawowe tricki slalomowe (fish, snake, cross)
Wymagany poziom umiejętności: Dorosły pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, zna podstawowe tricki slalomowe, potrafi zakręcać i hamować przynajmniej jednym sposobem.


DOROŚLI GRUPA ZAAWANSOWANA
• Osoby dorosłe (16+), mające opanowane jazdę do przodu, do tyłu, umiejętność skręcania przekładanką, zmianę kierunku jazdy, skoki, podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe (mabrouk, fish, cross, crazy) oraz techniki hamowania
Wymagany poziom umiejętności: Dorosły bardzo pewnie jeździ do przodu oraz do tyłu, potrafi zahamować różnymi technikami, zna podstawowe i średnio zaawansowane tricki slalomowe, pewnie skacze, zmienia kierunek podczas jazdy.


DOROŚLI SLALOM
• Osoby dorosłe (16+), chcące nauczyć się tricków slalomowych i lubiące jazdę na kubeczkach
Wymagany poziom umiejętności: Dorosły potrafi zakręcać, jechać do przodu, do tyłu, hamować.


Aktualne ceny zajęć znajdują się w cenniku.